Mastercard: indul a Market Trends

A Mastercard elindította a Market Trends elnevezésű szolgáltatását, amely az európai bankok és pénzügyi intézmények számára kidolgozott új, interaktív platform. Átfogó képet nyújt az aktuális fizetési folyamatokról, valamint naprakész információt kínál a piaci és ágazati trendekről.

A Market Trends megbízható elemzésekkel számol be többek között a 34 európai piacon több mint 2000 kártyaprogram vizsgálatával végzett kutatásokról, taglalja az nyílt bankolás térnyerését az iparágon belül, vizsgálja a Blockchain trendeket, valamint rendszeresen elemzi a 22 legjobb fintech szereplő teljesítményét. És a lényeg most következik: mindezeket az adatokat, információkat egy helyen, megbízható források felhasználásával teszi elérhetővé ügyfelei számára.

Ügyfeleik így bepillantást nyerhetnek a Mastercard legújabb kutatási eredményeibe, könnyebben azonosíthatják azokat a területeket, ahol leginkább szükség van fejlesztésre a folyamatosan változó vásárlási és fizetési üzletágon belül.

A Mastercard Market Trends 5 fő funkciót tartalmaz:

  • Piaci értékelések: könnyen hozzáférhető jelentések, amelyek betekintést nyújtanak az Európai Unió 34 piacára vonatkozó fizetési és digitális teljesítménnyel foglalkozó elemzésekbe.
  • Kártya-összehasonlítás: a különböző pénzintézetek által kibocsátott kártyatermékek szűrése, összehasonlítása – a legfontosabb helyi mutatók áttekintése.
  • Digitális fizetési tapasztalatok: a vezető globális Fintech-ek és bevált gyakorlatok elemzése.
  • Fogyasztói kutatás: hozzáférés a Mastercard  globális és regionális kutatásaihoz, betekintést nyújtva pénzügyi témák széles körébe.
  • Iparági betekintés: hozzáférés a Mastercard videóinak, tanulmányainak és globális gondolkodásmódjának tárházához az iparágat formáló technológiai trendekről.

A platform Európában már elérhető a kibocsátók számára és a tervek szerint hamarosan az Európán kívüli pénzintézetek számára is rendelkezésre áll.  

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük